فناوری مقاله

کسب درآمد از دانلود و آپلود فایل

یکی از راه‌های کسب درآمد که این روزها، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، کسب درآمد از اینترنت است. طراحی برنامه‌ها و وب‌سایت‌های مختلف سبب شده تا گرایش مردم به این سبک از درآمد زایی  چند برابر شود. این روند که تجارت الکترونیکی نام دارد، سبب پیشرفت  و تحول اقتصادی بسیاری از وب سایت‌ها و همچنین کاربران شده است. کسب درآمد از ترافیک فایل یکی از مدل های رایج درآمدزایی از طریق اینترنت است که این روزها بازار آن بسیار پر متلاطم است.

در این مدل کسب و کار اینترنتی، شما ترافیک جذب می کنید و در ازای هر کلیکی که روی تبلیغات می‌شود، پورسانت می‌گیرید. اغلب سایت‌های ایرانی معروف و پر مخاطب از این روش کسب‌درآمد دارند.

اما روش های دیگری نیز برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد. اگر شما هم به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستید، با پارسااسپیس همراه باشید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید از طریق دانلود و آپلود فایل می‌توانید، به طریقی کسب درآمد داشته باشید. بسیاری از وب سایت‌ها، هم‌چون وب سایت‌های ذخیره سازی فضای ابری مانند پارسااسپیس امکان درآمد زایی از طریف دانلود و آپلود فایل را برای شما فراهم کرده‌اند.

پارسااسپیس می‌تواند یک منبع درآمد باشد،چگونه؟

شما می‌توانید؛ از پارسا اسپیس به عنوان یک منبع درآمد، نگاه کنید. منبع درآمدی که در کیف پول اختصاصی شما ذخیره می شود.

برای این منظور ابتدا در سایت پارسااسپیس ثبت نام کنید، سپس در منوی پروفایل، با کلیک بر روی گزینه زیر مجموعه، وارد صفحه بنرهای تبلیغاتی می‌شوید.

در این صفحه تصاویر چندبنرتبلیعاتی به همراه لینک آن‌ها وجود دارد که شما می‌توانید، با کپی کردن هر یک از این لینک‌ها در وب‌سایت، وبلاگ و همچنین شبکه‌های مجازی خود درآمد‌زایی کنید.

گفتنی است که درآمد کسب شده به کیف پول الکترونیکی شما واریز خواهد شد.
همینطور با هر خرید یا تمدید سرویس کاربری که با لینک معرفی شما در سایت ثبت نام کرده باشد، مبلغ ۱۰% از آن خرید به کیف پول شما در پارسااسپیس واریز می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *